Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | NX.HE8EH.02G |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | Carry-in-garantie |
| Merk | Acer |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
Fysieke eigenschappen
| Bouwkwaliteit | Basisklasse |
|---|---|
| Breedte | 36,34 cm |
| Diepte | 25,05 cm |
| Gewicht | 1,9 kg |
| Hoogte | 1,99 cm |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Militair getest | Nee |
| Model laptop | Laptop |
Beeldscherm
| Adaptive Sync | Nee |
| Beeldscherm kwaliteit | Basisklasse |
| Paneeltype | TN paneel |
| Reflectie scherm | Anti reflecterend |
| Schermdiagonaal | 15,6 inch |
| Scherpte | Full HD (1080p) |
| Touchscreen | Nee |
| Verversingssnelheid | 50 Hz |
Processor
| Cachegeheugen | 1 MB |
| Kloksnelheid | 1,5 GHz |
| Processor | AMD A4 |
| Processor kernen | Dual core (2) |
| Processor-nummer | 9120e |
| Turbo snelheid | 2,2 GHz |