Ben je op zoek naar een veelzijdige laptop die je overal mee naartoe kunt nemen? Dan is de Acer Aspire 3 Spin 14 A3SP14-31PT-C6NT de perfecte keuze voor jou. Met zijn slanke design en handig formaat van 14 inch past deze laptop moeiteloos in je tas, zodat je altijd en overal productief kunt zijn.
Het 14 inch Full HD-scherm zorgt voor levendige kleuren en een scherpe beeldkwaliteit, waardoor je kunt genieten van een optimale kijkervaring. Of je nu aan het werk bent, een film kijkt of een presentatie geeft, alles zal er haarscherp uitzien. Daarnaast zorgt de ingebouwde Intel UHD Graphics voor vloeiende grafische prestaties.
Dit product is niet meer leverbaar.
Vind de laagste prijs
Belangrijkste kenmerken
| Kleur | Zilver |
|---|---|
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Paneeltype | IPS |
| Werkgeheugen | 4 GB |
| Touchscreen | Touchscreen |
| Opslagcapaciteit harde schijf | 128 GB |
| Toetsenbordverlichting | No |
| Processorfamilie | Intel |
| Serienaam | Acer Aspire 3 |
| Inchmaat laptop | 14 inch (35 cm) |
| Besturingssysteem laptop | Windows 11 |
| Videokaart laptop | Intel UHD Graphics |
| Opslagmedia laptop | SSD |
| Processorserie laptop | N100 |
Gewicht en omvang
| Breedte | 319,8 mm |
|---|---|
| Diepte | 227,9 mm |
| Hoogte | 18,9 mm |
| Gewicht | 1,5 kg |
Design
| Vormfactor | Convertible (Map) |
| Type product | Hybride (2-in-1) |
| Touchscreen | Yes |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Bluetooth | Yes |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | No |
| Intern geheugen | 4 GB |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Ingebouwde microfoon | Yes |
| Numeriek toetsenblok | No |
| LED backlight | Yes |
| Originele merknaam | Acer |
Beeldscherm
| HD type | WUXGA |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| On-board graphics adapter model | Intel® UHD Graphics |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
Netwerk
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
Camera
| Camera voorzijde | Yes |
|---|
Grafisch
| Aparte grafische adapter | No |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel® UHD Graphics |
| 4K-ondersteuning | Yes |
Software
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
|---|
Inhoud van de verpakking
| AC-adapter, vermogen | 45 W |