Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | NX.A1EEH.004 |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | Carry-in-garantie |
| Merk | Acer |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
Fysieke eigenschappen
| Bouwkwaliteit | Middenklasse |
|---|---|
| Breedte | 36,34 cm |
| Diepte | 23,85 cm |
| Gewicht | 1,65 kg |
| Hoogte | 1,79 cm |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Militair getest | Nee |
| Model laptop | Laptop |
| Type metaal | Aluminium |
Beeldscherm
| Adaptive Sync | Nee |
| Beeldscherm kwaliteit | Middenklasse |
| Paneeltype | IPS paneel |
| Reflectie scherm | Anti reflecterend |
| Schermdiagonaal | 15,6 inch |
| Scherpte | Full HD (1080p) |
| Touchscreen | Nee |
| Verversingssnelheid | 50 Hz |
Processor
| Cachegeheugen | 8 MB |
| Kloksnelheid | 2,4 GHz |
| Processor | Intel Core i5 |
| Processor codenaam | Tiger lake U |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Processor-nummer | 1135G7 |
| Turbo snelheid | 4,2 GHz |